Genel Özellikler

Hazır Temalar

Tüm Etilki Paketlerinde, e-ticaret siteniz için hazır temalar bulunmaktadır, istediğiniz temayı seçip kullanabilir, dilediğiniz zaman başka bir temaya geçebilirsiniz. Ayrıca bazı tasarımsal ayarlar da yönetim paneli üzerinden yapılabilmektedir.

Kullanıcı Dostu

Etilki e-ticaret sistemi, gereksiz hiç bir kod bulundurmayan, işlevsellik ile programlanmış, yüksek güçteki sunucularda çalışan hızlı bir e-ticaret sistemidir. Bir e-ticaret sisteminde bulunması gereken tüm özelliklere sahip olan Etilki, size dilediğiniz özellikleri kullanma imkanını vermektedir. Tüm programlaması kullanım kolaylığı üzerine oturtulan Etilki, ürünleriniz için ideal bir eticaret sistemidir.

Arama Motorlarında Üstün Performans

Etilki ile e-ticaret siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alacaktır. Tam arama motoru optimizasyonu bulunan sistem dinamik ve otomatik link oluşturma özelliğine ve dinamik sitemap (siteharitası) eklentisine sahiptir. Ayrıca ürüne özel anahtar kelimler belirleme özelliğide mevcuttur. Bunlara paralel öncelikle Google'da olmak üzere, arama motorlarında gözle görülür bir başarı yakalayacaksınız.

Güvenli Altyapı

Tüm Etilki e-ticaret paketleri 128 bit SSL sertifikası ve geliştirilmiş üstün yazılımı ile güvendedir. (İlgili SSL sertifikası tüm bankalar tarafından kabul edilmekte, ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.) Müşterilerinizin hem kişisel bilgileri, hem de sipariş ve ödeme bilgileri daima güvendedir.

Eğitim, Teknik Destek

Tüm Etilki müşterileri istedikleri zaman sistem ile ilgili eğitim ve telefon ya da e-posta yolu ile teknik destek imkanına sahiptir. (Sistem açılışında, kullanıcıya, yönetim paneli ile ilgili detaylı bir eğitim verilmekte, ve ayrıca SEO eğitimide verilmektedir.)

Bakım, Yedekleme

Tüm Etilki e-ticaret sistemleri sürekli yedeklenir ve geliştirilir. Hem site dosyalarınız, hem de veritabanı düzenli aralıklar ile yedeklenir, saklanır ve olası bir veri kaybının yaşanma riskini ortadan kaldırır.

Etilki E-ticaret yazılımını 3 gün ücretsiz deneyin.

Etilki
İNAJANS İletişim Hiz. Ltd. Şti.
Turan Güneş Bulvarı, Alexander Dubçek Caddesi
No:5 D:14 Yıldız / Çankaya / Ankara
info@etilki.com.tr | 0 (312) 426 63 56
Twitter | Facebook