Sıkça Sorulan Sorular

Etilki kimlere hitap ediyor?

Etilki E-Ticaret Sistemi, tüm sektörlerdeki firma ve kurumların kullanabileceği esnek bir e-ticaret altyapısına sahiptir. Dolayısı ile ürün satışlarını internet üzerine taşımak isteyen tüm firmalar / kuruluşlar için uygundur.

Etilki'nin teslim süresi ne kadar bir süredir?

Etilki E-Ticaret Sistemi, 1 iş günü içerisinde kurulum tamamlanarak müşteriye teslim edilir, özel tasarım hizmeti alan müşterilerimiz için, özel tasarım süreci 10-20 iş günüdür.

Etilki'yi satın aldım, kendime ait sunucu / reseller / hostinge taşıyabilir miyim?

Etilki E-Ticaret Sistemi, İNAJANS'ın e-ticaret sistemleri için hazırladığı kendi sunucularında bulundurulmaktadır. Olası bir hataya anında müdahale etmek, sistemi en verimli şekilde çalıştırmak,düzenli yedek almak ve sistemin güvenlik ve garantisini sağlamak adına böyle bir uygulamamız bulunmaktadır.

Etilki'nin garanti süresi ne kadardır?

Etilki çalıştığı tüm firmalara, sözleşmeleri gereği kodlama, tasarım ve sunucu konusunda herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, ömür boyu garanti vermektedir. Yıllık lisans yenilemeleri yapıldığı sürece garanti süresi de devam etmektedir.

SSL sertifikası nedir ve kurulumunu siz yapıyor musunuz?

Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. E-Ticaret sistemlerinde sanal pos olarak adlandırılan, online kredi kartı ile ödeme yapmaya yarayan sistemler bulunduğundan, SSL E-Ticaret sistemleri için gereklidir. Etilki, hazırladığı tüm E-Ticaret sistemlerine SSL Sertifikası kurmaktadır.

Hangi banka sanal poslarını kullanabilirim?

Tüm bankaların sanal posları, Etilki E-Ticaret Sistemine uygundur. Hangi banka/bankalar ile anlaşırsanız, kurulumları tarafımızdan yapılacaktır. Kaç adet pos kurulumu olabileceği, paketlerimize göre değişiklik göstermektedir.

Yukarıda cevabını bulamadığınız sorurlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Etilki E-ticaret yazılımını 3 gün ücretsiz deneyin.

Etilki
İNAJANS İletişim Hiz. Ltd. Şti.
Turan Güneş Bulvarı, Alexander Dubçek Caddesi
No:5 D:14 Yıldız / Çankaya / Ankara
info@etilki.com.tr | 0 (312) 426 63 56
Twitter | Facebook